fbpx

Łopuszna zaprasza!

Witaj w Łopusznej!

To wieś, która leży w górach zwanych Gorcami. Niedaleko znajdują się Pieniny, Wysokie Tatry. Tu płynie rzeka Dunajec a Łopuszna znajduje się przy ujściu potoku o tej samej nazwie. 

Zaletą Łopusznej jest to, że zaznacie tu ciszy i spokoju, nie tak jak w większych miejscowościach turystycznych. Jednakże jest do nich całkiem blisko, więc jeśli będziecie chcieli, możecie skorzystać z ich atrakcji.

Nasze Domki Janosik w Łopusznej idealnie sprawdzają się (a wiemy to z własnego doświadczenia i relacji naszych klientów) jako baza wypadowa. Możecie stąd rozpocząć pieszą wędrówkę po szlakach górskich (np. na Turbacz – 1310 m n.p.m.) albo pojechać na wycieczkę rowerową (trasa Velo Dunajec). Dojdziecie stąd m.in. do granic Gorczańskiego Parku Narodowego.

Poczytajcie więcej o tej pięknej okolicy w zakładce “Okolica” na naszej stronie www.

Jeden komentarz

  1. Great article! I appreciate the clear and insightful perspective you’ve shared. It’s fascinating to see how this topic is developing. For those interested in diving deeper, I found an excellent resource that expands on these idea. Looking forward to hearing others’ thoughts and continuing the discussion!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *